BÉRELHETŐ HÁLÓZATI MŰSZEREK

 

Struktúrált hálózati műszerek

 

FLUKE OmniScanner

 

  • Cat5e és Cat6 ethernet rendszerek hitelesítő mérésére, jegyzőkönyvkészítéshez
  • Igény esetén a mérési eredményeket a visszaérkezés után .pdf formátumban elektronikusan elküldjük

     

     



    Cat6a rendszer és AXT méréséhez, Fluke DTX-1800 műszerünkkel és szakképzett embereinkkel állunk rendelkezésére.

 

Cat6a U/UTP 10G hálózatminősítő adapter

 

  • Kizárólag DTX-1800 műszerhez
  • Cat6a U/UTP hálózatokhoz, idegenáthallás mérésére 
  • Ha nem rendelkezik DTX-1800 műszerrel vagy még nem használt ilyen adapter, mérőműszerünkkel és képzett szakembereinkkel állunk rendelkezésére.

 

 

Optikai hálózati műszerek


Csillapítás mérő optikai hálózatok beméréséhez

 

Noyes OPM-1-2B Power Meter (ST)

  • egyszerűen használható beiktatásos csillapítás mérő, LCD kijelzővel
  • optikai teljesítmény (dBm) és mért hullámhossz kijelzése
  • mérési tartomány: +6-tól -60dBm-ig

 

Noyes OLS1-1 Light source (ST)

  • kisméretű, 850nm-es LED-es fényforrás
  • 50 vagy 62.5 ľm-es multimodusú linkek tesztelése

 

Optikai csillapítás mérő kit - EXFO

 

 

  • Multi és monomodusú optikai szakaszok csillapításának méréséhez.

 

OTDR optikai hálózatok hibakereséséhez, a hiba helyének meghatározásához

 

Noyes OFL-100 (ST)

  • 2 soros LCD kijelző, RS-232-es kimenet (notebook-ot igényel, a szoftvert az OTDR mellé adjuk)
  • 12 dB-es dinamika tartomány, 850nm-es hullámhossz

     

Hegesztő optikai szál végződtetéséhez

 

Fitel S-146 +Fitel száltörő

  • manuális (mikroszkópos) multimódusú hegesztő
  • beépített zsugorcső kemence

 

Mono és multimódusú optikai szálak végződtetését T-39 műszerünkkel és szakemberrel vállaljuk.

 

 

Látható fényű hibakereső

 

A teszter 620-680 nm hullámhosszú vörös lézerfénnyel dolgozik.
FC kimenet, de tartozékok használatával alkalmas ST és SC kábelek hibakeresésére, valamint gyorscsatlakozó segítségével multimódusú kábelek azonosítására is.

Tartozékok: 

  • 1db 1,5m monomódusú FC-FC patch kábel
  • 1db 1m multimódusú FC-FC patch kábel
  • 1db FC-ST átalakító toldó
  • 1db FC-SC átalakító toldó
  • 1db FC gyorscsatlakozó


További bérelhető műszerek, eszközök

 

 Bosch DLE 50 lézeres távolságmérő

  • Maximális mérési tartomány: 50m
  • Mérési funkciók:
    • Hosszmérés
    • Felületmérés - a felület hosszának és szélességének megmérését követően, a készülék automatikusan kiszámítja a felületet.
    • Térfogatmérés - a térfogat hosszúságának, szélességének és magasságának megmérését követően a készülék automatikusan kiszámítja a térfogatot.
    • Tartós mérés - az építési tervben megadott távolságok építési területre való felviteléhez.
    • Közvetett hosszérés - a közvetlenül nem mérhető szakaszok meghatározásához.

     

  •  Zaletta guruló állvány

     

     Munkamagasság (m)  3,00
     Állványmagasság  1,75
     Járólapmagasság  1,00
     Állványszélesség  0,70
     Állványhossz  2,00
     Állásszélesség  0,70
     Korlátmagasság  2,00
     Max. terhelhetőség (kg)  200,00
     Súly  29,40